ILLUSTRATOR

PHOTOSHOP

INDESIGN

DRAWING SKILLS

KILKA SŁÓW O MNIE

        Od ponad 10 lat zajmuję się projektowaniem grafiki dla małych i dużych firm. Doświadczenie zdobywałam w agencjach reklamowych, na początku jako zwykły grafik a potem art director. Mogę śmiało powiedzieć, że ciężko by było znaleźć tematykę, w której nic nie zaprojektowałam. Projektowanie graficzne to nie tylko moja praca, ale również pasja. Moją mocną stroną jest projektowanie opakowań. W tym się spełniam bez reszty.

       Od 4 lat zajmuje się fotografią i stylizacją jedzenia.  Swoje pierwsze kroki mogłam stawiać pod okiem jednych z najlepszych w tej dziedzinie. Mam tu na myśli Kingę Błaszczyk-Wójcicką (autorkę cudownych zdjęć do magazynów i książek o tematyce kulinarnej) oraz Rafała Meszka (fotografa tworzącego m.in. dla magazynu KUKBUK).
Poznanie warsztatu i tajników profesjonalnej sesji fotograficznej zaowocowało nawiązaniem dwuletniej współpracy przez agencję reklamową COCOA, w której robiłam zdjęcia, z jedną z największych firm branży mięsnej w Polsce, firmą TARCZYŃSKI. Moje zdjęcia zostały również docenione przez takie firmy jak CEKO i OSM SKIERNIEWICE oraz sieć sklepów PIOTR I PAWEŁ. To właśnie ta agencja odkryła we mnie prawdziwy potencjał 🙂

        Najbardziej rozwojowa jest dla mnie współpraca międzynarodowa jako tzw. wolny strzelec. Moje projekty zdobyły wiele nagród na międzynarodowych konkursach dla projektantów. Opakowania mojego autorstwa można znaleźć w sklepach m.in. w Chinach, w Kanadzie, w Stanach Zjednoczonych, na Kostaryce oraz w Anglii.

Zobacz moje portfolio. Ono powie Ci więcej niż słowa.

NAGRODY W MIĘDZYNARODOWYCH KONKURSACH

2018: Projekt tuby na szczoteczki bambusowe „Bamboo Brushes helping our oceans and our Pandas!”

2017:

  • Projekt opakowania na osłonki leków doustnych dla czworonogów “Will Your Package Design Be In 7,000 Stores This Year???”
  • Projekt opakowania na karmę dla psów “Create unique, eye-catching packaging for Purpose Pet Food”
  • Projekt opakowania na wegańskie posiłki, dowożone do klienta “Create gourmet culinary packaging for Life Mashed In”

2016:

  • Projekt loga i opakowania na testy ciążowe “Box and Foil Bag Packaging for a health company”
  • Projekt etykiet na ciasteczka dla dzieci “Design biscuit/wafer label“
  • Projekt worków na psią kupę „Guaranteed Winner! I need a cool eye catching design for my new poop bags”
  • Projekt puszki napoju energetycznego “Energy drink packaging for Cleanenergy”
  • Projekt opakowania na płatki do napojów mlecznych dla dzieci “Fun Choco Milk Shake cereal”

2015: Projekt puszki na sproszkowaną zieloną herbatę “Matcha Tea Label Design”

2014: Projekt opakowania na laser do zabawy z czworonogami “Create modern simplicity and refine pet laser toy packaging for Modmong”