Skip to main content

Dlaczego RUDI?

Tutaj pracujesz z jedną osobą. Pokaże jego mocne strony, tworząc grafikę opartą na ogromnym doświadczeniu grupy sprawdzonych ekspertów w tej dziedzinie, z którymi konsultuje projekty i współpracuje przy większych realizacjach. Tutaj dostajesz uwagę i zaangażowanie, którego nie masz podczas współpracy z dużymi agencjami. Do większych projektów mam sprawdzone osoby do współpracy. To ja odbieram telefon, kiedy dzwonisz z ważną sprawą, i to ja nadzoruje wszystkie współprace z ekspertami, których potrzebuje Twój projekt.

Szczerość relacji

W Rudi Studio stawiam na szczerość, relacje i projekty, które nie wstydzą się mówić same za siebie. Preferujesz kogoś, kto machnie kreskę, zamknie w EPS i gotowe? To inny kierunek. Tutaj do grafiki podchodzi się z namaszczeniem!

Zaufanie

Mam wyczucie, mam doświadczenie, mam umiejętności.
I szukam Klientów, którzy potrafią mi zaufać, którzy potrafią dać się zaczarować dobremu projektowi, którzy potrafią otworzyć swoje wewnętrzne oko.

Kto stoi za sterem?

Cześć, nazywam się Anna, jestem sterem i okrętem w RUDI STUDIO.
Chętnie tworzę wizualne osobowości marek lub produktów, które skutecznie wyrzucają z butów i otwierają portfele.

Jak pracuje?

Zadaję dużo pytań, ale ważne jest każde z nich, a ja nigdy nie pytam bez potrzeby. Wiesz, w projektowaniu nie chodzi tylko o kreskę, kolor i font. Misja, wizja, upodobania, branża, sposób odbioru marki – nie lubię po łebkach, bez planu i byle do przodu.
Po prostu pracuję inaczej. Zawsze na 100%!

Moje doświadczenie?

Ponad 15 lat projektowania dla firm małych i dużych, jako grafik, art director i pod szyldem własnym. Projektuję, od kiedy pamiętam, a moje prace można znaleźć w sklepach od Kanady, przez Stany Zjednoczone i Kostarykę, aż do Chin. Na moim koncie jest kilkanaście nagród branżowych w międzynarodowych konkursach designu.

Jaką jakość projektów dostaniesz?

Nie ma u mnie innej skali, innej odpowiedzi i innej oceny, niż Twój zachwyt. Dobry z plusem nie jest moim celem, dostateczny nocnym koszmarem – projekt dla Klienta po prostu musi być świetny i palce lizać. Innej opcji nie biorę pod uwagę. Dla moich Klientów tworzę nie tylko projekt graficzny. Doradzam, podpowiadam, a nawet przejmuję stery w drukarni, gładząc różne rodzaje papieru, oceniając uszlachetnienia i wybierając opcję najlepszą z możliwych. Taka jestem, to mnie urządza, tak prowadzę moją firmę.

Chwytaj za serce grafikami. Opowiadaj o swojej marce bez wypowiadania słów. Daj się zaprosić do świata koloru i kształtu, w którym powstaje wizualna osobowość marki i opakowania z charakterem.
Zapraszam Cię do mojego Rudi Studio.

Nie wiesz od czego zacząć? Ogarnia Cię chaos, bo nie wiesz jakiej grafiki potrzebujesz, ale masz już konkretny plan na kolejny biznes?
Rozłożymy wspólnie na łopatki cele Twojej marki i poukładamy strategię wizualną.

Marzysz, by wprowadzić na rynek swój własny produkt? Chcesz wspólnie stworzyć profesjonalny projekt etykiety lub opakowania dopasowany do Twojego produktu? Tworzę grafikę opartą na ogromnym doświadczeniu w tej dziedzinie.

Nagrody w międzynarodowych konkursach

2018: Projekt tuby na szczoteczki bambusowe „Bamboo Brushes helping our oceans and our Pandas!”

2017:

  • Projekt opakowania na osłonki leków doustnych dla czworonogów “Will Your Package Design Be In 7,000 Stores This Year???”
  • Projekt opakowania na karmę dla psów “Create unique, eye-catching packaging for Purpose Pet Food”
  • Projekt opakowania na wegańskie posiłki, dowożone do klienta “Create gourmet culinary packaging for Life Mashed In”

2016:

  • Projekt loga i opakowania na testy ciążowe “Box and Foil Bag Packaging for a health company”
  • Projekt etykiet na ciasteczka dla dzieci “Design biscuit/wafer label“
  • Projekt worków na psią kupę „Guaranteed Winner! I need a cool eye catching design for my new poop bags”
  • Projekt puszki napoju energetycznego “Energy drink packaging for Cleanenergy”
  • Projekt opakowania na płatki do napojów mlecznych dla dzieci “Fun Choco Milk Shake cereal”

2015: Projekt puszki na sproszkowaną zieloną herbatę “Matcha Tea Label Design”

2014: Projekt opakowania na laser do zabawy z czworonogami “Create modern simplicity and refine pet laser toy packaging for Modmong”