Skip to main content

Tutaj zatrzymujesz się w pędzie, dostajesz mój czas+uwagę+energię.  To miejsce gdzie powstaje wizualna osobowość marek, które rosną!

AQUA YOUR BODY

luxury coesmetic packaging design

KIFAWE LUXURY COSMETICS

LOGO & PACKAGING DESIGN NORTHLANDER

website layout design

LAYOUT STRONY WWW LADY BUSINESS CLUB

CANDLE TUBE DESIGN

LOGO DESIGN KOSTECKA

LOGO DESIGN MILY DOM

LOGO DESIGN VIKINGBRO

BRANDING TROPICAL BREEZE

IDENTYFIKACJA WIZUALNA KOHO

Logo KOHO nie tylko opowiada o stylu i wartościach marki, ale również o jej unikalnym podejściu do designu wnętrz. To więcej niż tylko grafika – to obietnica przestrzeni, która inspiruje spokojem i harmonią. Projektując to logo, nie tylko stworzyłam symbol marki, ale przyczyniłam się do tworzenia jej tożsamości, która żyje i oddziałuje na każdego, kto z nią wejdzie w kontakt.

PROJEKT LOGO WINKLER

LOGO BEAUTY HAVEN

CORPORATE IDENTITY KASIA TANG

HIGH CAFFEINE TEA

LOGO MARIPOSA

DETOX HERBS COSMETICS

VISUAL FOR DETOX HERBS COSMETICS

LOGO RAY

PROJEKT OPAKOWAŃ SMOOTHIE POP

BRANDING SUREE ZŁOTA MASKA

IDENTYFIKACJA WIZUALNA DIW

WIZYTÓWKA WILLMANAGE4YOU

IDENTYFIKACJA WIZUALNA ARCHIME

KIYO MATCHA

KARMA DLA PSÓW PURPOSE

KREM DO TWARZY Z ALGAMI

MR. BEAR POLAND 2018

BRANDING DETOX HERBS

WĘGIEL Z KOKOSÓW

KOSMETYKI TATOO

POOP BAGS

OLEJKI DO TWARZY RHEA SKIN

NAPÓJ ENRGETYCZNY

Jak wygląda współpraca z RUDI?

01. Rozmowa i analiza Twoich potrzeb

W pierwszym kroku poznaje Ciebie, Twoją markę lub produkt. Zadając odpowiednie pytania, zbieram informację o Twojej działalności oraz jej otoczeniu, klientach – zarówno obecnych, jak i potencjalnych oraz konkurencji. Wsłuchuję się w Twoje potrzeby i poznaje oczekiwania względem projektu. Analizuje Twoje wyzwania. Określamy wspólnie konkretny cel do zrealizowania. Opracowuje właściwy plan działania i określamy ramy czasowe na jego relizację.

02. Określenie rodzaju współpracy oraz formy rozliczeń

Na tym etapie przedstawiam ofertę, która stanowi wstęp do rozmów o tym, jak najskuteczniej realizować cele Twojej firmy. Wspólnie zastanawiamy się nad rodzajem współpracy i dobieramy najkorzystniejszą formę rozliczeń oraz budżet. Dzięki temu otrzymasz pełną kontrolę nad procesem oraz zaplanujesz kolejne działania biznesowe związane z realizowanymi projektami.

03. Planowanie i harmonogram

W kolejnym kroku tworzę harmonogram. Określam dokładnie zakres potrzebnych materiałów do każdego etapu współpracy. Przygotowuje tablicę inspiracji na platformie Pinterest, którą szczegółowo omawiamy podczas spotkania. Zadaję dużo pytań, wydobywam to co nienazwane, systematyzuje i wyznaczam 2-3 kierunki projektowe.

04. Realizacja projektu

Rozpoczynam pracę nad projektem. Tworzę 2-3 rozwiązania graficzne, a podczas ich realizacji jestem w ścisłym kontakcie z Tobą. Konsultujemy szkice oraz kierunki i wspólnie ustalamy, jak osiągnąć zdefiniowane cele. W Rudi Studio jesteś zawsze częścią procesu. Nie ma dla nas znaczenia, czy jesteś dużą firmą czy raczkującym startupem, jesteś dla mnie zawsze tak samo ważny.

05. Wdrożenie i nadzór nad projektem

Wiem, że wdrożenie w życie zakończonych projektów jest równie istotne co sam etap kreatywny, dlatego otrzymujesz od RUDI gwarancję pełnego wsparcia, również po zakończeniu etapów projektowych. Dzięki profesjonalnemu doradztwu i znajomości panujących trendów możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie realizacji projektów w drukarni.

Tu nie podążasz ślepo za trendami
Tu nie chodzi o to, żeby było ładnie, modnie i tak, jak podpowiada rynek i konkurencja. Tutaj marka zyska osobowość!
Coś więcej!
W Rudi Studio do projektów podchodzi się z pietyzmem, biorąc pod uwagę więcej czynników, niż własny gust i panujące trendy. Szukasz kogoś, kto ma umiejętność zadawania trafnych pytań i przekuwania słów w grafikę?

 

Podoba Ci się estetyka moich projektów i czujesz, że nadajemy na tych samych falach? W takim razie zapraszam do kontaktu, zapytania, zagadania 🙂
Zapytaj o projekt

Jednorazowe zlecenie

(lub kilka pojedynczych projektów)

Potrzebujesz brandingu, grafiki reklamowej, materiałów do druku lub do serwisu internetowego? Zleć to RUDI STUDIO! Zajmę się Twoim projektem kompleksowo. Przed jego realizacją dokładnie wszystko ustalimy, podam konkretną cenę, określimy terminy oraz warunki współpracy. W ten sposób będziesz pewien, że projekty zostaną wykonane na czas i że zapłacisz za nie ustaloną cenę. Twoje pierwsze zlecenie może być wstępem do dalszej długotrwałej współpracy. Zobaczysz , jak pracuje i czy nadajemy na tych samych falach.

Stała współpraca

(abonament graficzny)

Abonament graficzny to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie posiadają wewnętrznego działu graficznego lub projektanta zatrudnionego na etat. W ramach miesięcznej opłaty otrzymasz pakiet najwyższej jakości usług, z którego będzie mógł skorzystać każdy pracownik Twojej firmy dokładnie wtedy, kiedy będzie tego potrzebował. Do Waszej dyspozycji jest cały dział kreacji. Dzięki temu zyskujesz stałe wsparcie graficzne i możesz być pewien, że zamówione materiały otrzymasz zawsze na czas i dokładnie, wtedy kiedy ich potrzebujesz.

Real Results, Guaranteed

Stwórz projekty o jakich marzysz. Nie czekaj aż znajdziesz czas a doba wyciągnie się do 64h.